Usługi

Projekt indywidualny

Wykonuję projekt wybranego pomieszczenia lub całego apartamentu. Nie tylko przygotowuję swoją propozycję urządzenia wnętrza od strony wizualnej, ale również zadbam o projekt instalacji elektrycznej i hydraulicznej, tak by ich poszczególne elementy znalazły się w dobrze przemyślanych miejscach.

Projektuję w zgodzie z zasadami ergonomii i obecnymi trendami w aranżacji. Dzięki wizualizacji będą mogli Państwo dokładnie wyobrazić sobie, jak będzie wyglądała nieruchomość.

Zakres tej usługi obejmuje również rysunki techniczne, które będą niezbędne np. stolarzowi do wykonania mebli oraz listę całego wyposażenia.

Jak pracuję?

1. Spotkanie z Inwestorem, którego celem jest ustalenie i omówienie planu projektowania  krok po kroku, aby spelnil on wszystkie oczekiwania, gust i budżet. Jeśli Klient w trakcie spotkania podejmie decyzję o współpracy, podpisujemy umowę, która jest gwarancją rozpoczęcia prac projektowych w ustalonym terminie.

2. Inwentaryzacja to pomiar mieszkania/domu, który jest istotny dla dokładnego przygotowania rysunków wykonawczych i wizualizacji. Pracuję również online, wykorzystuję rzuty od dewelopera lub od Państwa.

3. Przedstawienie inspiracji, której celem jest przybliżenie atmosfery, stylu, kolorów i materiałów Państwa wnętrza. Inspiracja powstaje w oparciu o rozmowę, którą przeprowadzam na pierwszym spotkaniu z Inwestorem.

4. Wizualizacja, wykonuję pełną wizualizację projektowanych wnętrz wraz z propozycją mebli, oświetlenia, płytek ceramicznych, okładzin podłogowych i ściennych, armatury i ceramiki łazienkowej. W ramach projektu kompleksowego proponuję Klientom możliwość dwukrotnego wprowadzenia poprawek do wizualizacji. Po wykonaniu dwóch modyfikacji Klient ma możliwość kolejnych zmian za ustaloną opłatą.

5. Dokumentacja techniczna (możliwość pobrania pliku pdf z przykładową dokumentacją łazienki), po zaakceptowaniu ostatecznej wersji wizualizacji, zaczynam pracę nad rysunkami wykonawczymi.

6. Spis głównych materiałów wykończeniowych, takich jak ceramika i armatura łazienkowa, okładziny ścienne i podłogowe, oprawy oświetleniowe, meble dokładny opis elementów dekoracyjnych.

Home staging

Home Staging to przygotowanie nieruchomości do częstszego wynajmu lub szybszej sprzedaży. Home Staging łączy w sobie elementy marketingu, psychologii i oczywiście dekoracji.

Dzięki zastosowaniu technik Home Stagingu, takich jak dobór odpowiednich kolorów i aranżacja wnętrz, nieruchomość nabiera unikalnego stylu, a jej prezentacja budzi pozytywne emocje. To bardzo istotne, bo to właśnie emocje często decydują o wyborze mieszkania lub apartamentu.

Dbam o to, aby nieruchomości prezentowały się świetnie, bo dobre pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Zastosowanie technik Home Staging w znaczący sposób wpływa na czas oraz cenę sprzedaży nieruchomości.

  • 40% Skrócenie czasu sprzedaży*
  • 10% Wzrost ceny zakupu*

*Wartości uśrednione

Cennik

Zajmuję się projektami mieszkań, domów i pojedynczych pomieszczeń oraz apartamentów na wynajem, metamorfozami i home staging.

Ceny zaczynają się od 80-100 zł za metr kwadratowy za wizualizację z układem funkcjonalnym i  listą wyposażenia.

100-120 zł za wizualizację, z układem funkcjonalnym, z rysunkami technicznymi i listą wyposażenia. 

Metamorfoza i home staging to cena 50 zł za mkw

Udzielam rabatów, jeśli metraż przekracza 100 mkw.